Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Lietošanas noteikumi

Interneta veikala Arabica.lv lietošanas noteikumi


1 Preču pirkšanas-pārdošanas noteikumi Arabica.lv interneta veikalā

1.1. Pirms sākt lietot interneta veikalu Arabica.lv SIA "BWG House" reģistrācijas Nr.LV40203213088, adrese – Mārupe, Krones 16, LV-2167, lūdzam izlasīt lietošanas noteikumus.

1.2. Apmeklējot interneta veikalu Arabica.lv vai izmantojot tajā izvietoto informāciju par precēm un pakalpojumu sniegšanu, Jūs personiski vai Jūsu pārstāvētā persona, ja darbojaties tās vārdā, piekrīt šiem noteikumiem.

1.3. Gadījumā, ja nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzam neapmeklēt un nelietot interneta vietni Arabica.lv, kā arī neizmantot tajā piedāvātos pakalpojumus un ietverto informāciju.

1.4. Informējam, ka SIA "BWG House" interneta vietnē Arabica.lv ievadītās informācijas, tai skaitā fizisko personu datu apstrādes mērķis ir tajā norādīto pakalpojumu sniegšana.

1.7. Pircējs nav tiesīgs  iesniegt preču pasūtījumu Arabica.lv. veikalā, ja tas nav iepazinies ar Noteikumiem un (vai) tiem nepiekrīt. Tajos gadījumos, kad Pircējs nepiekrīt Noteikumiem vai noteiktai to daļai, tam nebūs iespējas pasūtīt preces Arabica.lv. veikalā. Pircējam, pasūtot preces Arabica.lv. veikalā, uzskatāms, ka Pircējs ir iepazinies ar Noteikumiem un tiem piekrīt.

1.6. SIA "BWG House", konstatējot interneta vietnē Arabica.lv kļūdas un/vai neprecizitātes preces cenās vai aprakstos, līdz brīdim, kamēr nav ieskaitīta apmaksa par konkrēto preci, ir tiesības vienpusēji atcelt distances līgumu.


2. Reģistrācija un personas datu apstrādāšana

2.1. Veicot pirkumu, pasūtījuma lapā jānorāda šādi pircēja personas dati: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, piegādes adrese, tālruņa numurs. un bankas konta numuru. Juridiskām personām jānorāda juridiskās personas nosaukumu, bankas kontu un reģistrācijas numuru.

2.2. Pircējs ir atbildīgs par to, lai reģistrācijas anketā norādītie dati būtu pareizi un izsmeļoši.

2.3 SIA "BWG House" informē, ka norādot savu e-pasta adresi un tālruņa numura, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes Arabica.lv. paziņojums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

2.4. Reģistrējoties Pircējs izveido individuālos pievienošanās datus (lietotāja vārdu un paroli) un apņemas tos glabāt noslēpumā, un neatklāt tos trešajām personām.

2.5. Pircēja personas dati tiks izmantoti, lai pārdodot un piegādājot preces, izsniedzot grāmatvedības dokumentus, atmaksājot pārmaksas un/vai naudu par Pircēja atdotajām precēm.


3. Distances līgums

3.1 Distances līgums ir vienošanās starp PATĒRĒTĀJU (PTAL 1. panta 3. punkts) un pārdevēju (PTAL 1. panta 5. punkts) vai pakalpojuma sniedzēju (PTAL 1. panta 4. punkts), pamatojoties uz pārdevēja vai pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta vai neadresēta iespieddarba, tipveida vēstules, kataloga, presē publicētas reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons, telefona, Interneta, elektroniskā pasta un citu informācijas nosūtīšanas vai pārraidīšanas līdzekļu starpniecību.

3.3 Distances līgums skaitās stājies spēkā, kā tikko PATĒRĒTĀJS ir veicis pasūtījumu. Pasūtījumu un pasūtījumu apstiprinājumu uzskata par saņemtiem, kad tiem var piekļūt puses, kurām tie adresēti.

3.4 Kad pasūtītā prece tiek piegādāta pircēja norādītajā adresē, pirkumu apliecinošs dokuments ir preču pavadzīme, kas tiek nosūtīta uz attiecīgās preces pasūtījumā norādīto e-pastu.


4. Preces pasūtīšana

4.1 Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat interneta vietnes Arabica.lv Privātuma politikai.

4.2 Uzsākot preces pasūtīšanu, apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat garantijas un atteikuma tiesību izmantošanas tiesībām Arabica.lv.


5. Cenas

5.1 Visas cenas precēm internet veikalā Arabica.lv uzrādītas eiro kopā ar pievienotās vērtības nodokli. Izmaksas par preču piegādi PIRCĒJAM nav iekļautas preces cenā.

Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.