ARABICA.LV nodarbojas ar īsto Itāļu kafiju un profesionāliem kafijas traukiem.

Mūsu sortimentā ietilpst plašs augstas kvalitātes pēc Itālijas tradīcijām grauzdētas VARANINI kafijas klāsts, sākot no pupiņām līdz maltai kafijai, no Nespresso, Lavazza point un Dolce Gusto kapsulām līdz zīmola CAFFITALY piedāvātajām unikālas sistēmas jaunās paaudzes kapsulām un tām paredzētajiem kafijas aparātiem. 

HoReCa segmentā dodam priekšroku Premium kafijas ražotājam VARANINI un zīmolam ANCAP. Esam šo uzņēmumu produkcijas izplatītājs Latvijā un Baltijā. Dažādos tirgus segmentos piedāvājam arī SAECO kafijas automātus. Mūsu uzņēmums augstu vērtē savus klientus un piedāvā elastīgus darba laika un apkalpošanas nosacījumus gan lieliem uzņēmumiem, gan nelielām kafejnīcām un birojiem, kuri gatavi savstarpēji izdevīgai sadarbībai. 

Garšīgas kafijas pasniegšana ekskluzīvajos ar Itālijas motīviem greznotajos ANCAP porcelāna traukos ļaus jums izdarīt pareizo izvēli un baudīt gan kolorīto kafijas aromātu, gan apburošās Itālijas noskaņas.

Itālija ar katru gadu ceļotājiem kļūst arvien pievilcīgāka. Pastāv uzskats, ka divi no tūkstoš citiem šīs pievilcības iemesliem ir dižā vēsture un vietējā kafija.

Itālija tik spēcīgi asociējas ar šo aromātisko dzērienu un biezo putu kārtiņu, ka grūti iedomāties rītu šajā valstī bez krūzītes kapučīno vai tasītes espreso. Pret šo dzērienu izturas ļoti atbildīgi, jo kafija ir rituāls. Katrs sevi cienošs itālis uzskata, ka gatavo kafiju labāk par visiem pārējiem. Katrā kafejnīcā vai mājās tiek pasniegta izcili garšīga kafija. Noslēpums slēpjas tieši kaislībā pret šo aromātisko dzērienu.

Mūsu uzdevums ir piegādāt un nodot jums šo daļiņu Itālijas un šo rituālu, lai labākās kafijas tradīcijas un šis cēlais dzēriens atrastu vietu jūsu sirdīs.