ARABICA.LV ir vieta, kur kafija garšo tieši tā kā Itālijā! 

Mēs esam Itālijas kompānijas Caffe VARANINI, CAFFITALY System, Caffe MONFORTE un ANCAP produkcijas oficiālais izplatītājs un pārstavis Latvijā un Baltijas valstīs.

Atvedām mazu gabaliņu Itālijas , lai  aicinātu Jūs uz autentisko Itālijas  kafijas garšas piedzīvojumu! Mūsu piedāvātā augstas kvalitātes kafija un profesionālie kafijas aparāti ievedīs jūs jaunās garšas svinīgās noskaņās!

Rūpīgi izmeklētā kafija, ko piedāvājam Latvijas un Baltijas reģionā, ir augstas kvalitātes Itālijas kafijas un tradīcijām bagātā kafijas dzeršanas kultūra: 

- Premium kvalitātes Caffe VARANINI HoReCa kafijas klāsts 

- CAFFITALY SYSTEM, Nespresso, Lavazza un Dolce Gusto kafijas kapsulas  

- Caffe MONFORTE gardežu kafija ar plašu Organic līniju

- ANCAP porcelāna trauki ļaus jums baudīt gan kolorīto kafijas aromātu, gan apburošās Itālijas noskaņas. 

Esam Caffe VARANINI, CAFFITALY System, Caffe MONFORTE un ANCAP produkcijas oficiālais izplatītājs Latvijā un Baltijā. 


Ne velti Itālija tiek saukta par “kafijas gurmānu zemi” - tā ir bagātīgi apveltīta ar kafijas baudīšanas tradīcijām. Kafija rūpīgi  tiek atlasīta un grauzdēta ievērojot īpašās Itālijas tradīcijas, kuras tiek saudzīgi glabātas kā dārgums.

Itālija tik spēcīgi asociējas ar šo aromātisko dzērienu un biezo putu kārtiņu, ka grūti iedomāties rītu šajā valstī bez krūzītes kapučīno vai tasītes espreso. Pret šo dzērienu izturas ļoti atbildīgi, jo kafija ir rituāls. Katrs sevi cienošs itālis uzskata, ka gatavo kafiju labāk par visiem pārējiem. Katrā kafejnīcā vai mājās tiek pasniegta izcili garšīga kafija. Noslēpums slēpjas tieši kaislībā pret šo aromātisko dzērienu.


  • MISIJA     Ikviens ir pelnījis baudīt kvalitatīvu kafiju. Mēs ticam, ka ik dienu iespējams atrast mirkli īstas kafijas baudīšānai un enerģijas atjaunošanai. Garšas baudījums ir radīts tiem, kuriem garša ir dzīvesveids.


  • MŪSU VĪZIJA    ir veidot izpratni par īstu itāļu kafija dzeršanas kultūru un nodrošināt kafijas cienītājus ar kvalitatīviem produktiem ikdienas patīkamo mirkļu baudīšanai. 

Mēs ceram nodot jums šo daļiņu Itālijas un šo rituālu, lai labākās kafijas tradīcijas un šis cēlais dzēriens atrastu vietu jūsu sirdīs.