Ancàp Italian Porcelain – viens no galvenajiem profesionālo porcelāna trauku ražotājiem un piegādātājiem restorāniem un kafejnīcām.

Ancàp kolekcijā ietver profesionālas espreso, kapučīno un latte krūzītes, geizera kafijas kannas un daudzkrāsainas, no augstas kvalitātes materiāliem izgatavotas individuāla stila krūzītes.


Vēsture

Porcelāns vienmēr bijis sinonīms maģijai, prestižam un godbijībai. Tam piemīt greznības un elegances aura un laika ritējuma neskarta burvība. Neatkārtojamā itāļu stila kontekstā porcelāns kļūst par Ancàp sinonīmu.

Ancàp 1964. gadā dibināja Džuzepe Bosčini – jau tajā laikā atzīts porcelāna tirgus un porcelāna dekorēšanas eksperts, kurš nolēma pats kļūt par ražotāju, izvēloties kvalitāti un radošumu kā raksturīgu sava uzņēmuma iezīmi, visu ražošanas procesu veicot tikai Itālijā – 100% Made in Italy.

Bija nepieciešami tikai daži gadi, lai Ancàp ieņemtu savu vietu tirgū. Tas notika pateicoties nevainojamam mākslas un tehnoloģiju līdzsvaram, kombinējot kvalitāti un sortimentu, ko var garantēt tikai pilna cikla ražošanas uzņēmums. Šie faktori pēc vairāk nekā 50 gadu laikā gūtās pieredzes joprojām nav zaudējuši savu nozīmi, un uz tiem balstās Ancàp izcilība.


Zinātība un ražošana

Kaolīns, laukšpats un kvarcs – šie dabas materiāli ar noslēpumainiem nosaukumiem ietilpst maisījumā, kas kalpo par izejvielu izsmalcinātajam Ancàp porcelānam. Šī visaugstākās kvalitātes izejviela nonāk visprasmīgāko meistaru rokās, kuri, izmantojot vismodernākās ražošanas tehnoloģijas, rada neatkārtojamus porcelāna izstrādājumus.

Vienīgi ciets laukšpata porcelāns: Ancàp S.p.A. ražo tikai konkrētu, caurspīdīgu, baltu, īpaši cietu un kompaktu, izturīgu un izcilas kvalitātes porcelānu. Lai nodrošinātu visu sastāvdaļu pilnīgu sajaukšanos, apdedzināšana notiek ļoti augstā temperatūrā – 1410°C. Smalkiem rakstiem eleganti dekorētais porcelāns ir ideāli piemērots dažādu trauku izgatavošanai, kuros pasniegt un no kuriem baudīt ēdienus un dzērienus.

Augstas kvalitātes izejvielas dod iedvesmu ārkārtīgi daudzveidīgām Ancàp meistaru idejām, kuras profesionāli tiek īstenotas visdažādāko prasību apmierināšanai. Daudzu desmitu gadu laikā izstrādāts plašs profesionālai lietošanai bāros, kafejnīcās un restorānos paredzēts kafijas un tējas krūzīšu modeļu klāsts.