Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Kafija

Ražotājs: Varanini Nosaukums: Nespresso® saderīgas kapsulas ARABICA 100% 1gab.
Nespresso® saderīgas kapsulas ARABICA 100% 100% Arabica pupiņu maisījums: visiecienītāko četru Arabica veidu maisījums no Centrālamerikā, Dienvidamerikā un Indijā audzētas kafijas. Salds, ar pilnīgu aromātu un samtainu garšu. 1 gab.INTENSITĀTE 4/5PILNĪGUMS 2/5RŪGTUMS 2/5Ražo..
0,40€
Bez nodokļa:0,33€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: ORO Nespresso® kafijas kapsulas 1 gab
ORO Nespresso® saderīgas kapsulas Pilnīgs un krēmīgs kafijas maisījums ar izteikti noturīgu garšu.Grauzdējums        7/12Intensitāte             8/12Skabums                4/12    Svars..
0,40€
Bez nodokļa:0,33€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: Lavazza Point® saderīgas kapsulas GINSENG 10 gab
Lavazza Point® saderīgas kapsulas GINSENG 10 gab Žeņšeņs šķīstošais  – jebkurā laikā baudāms dzēriens. Enerģijas lādiņš, intensīvs, piesātināts un aromātisks.10 gab...
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
 VEllUTATO Nespresso® kafijas kapsulas  10 gab.
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Pagliero Nosaukums: VEllUTATO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas Vellutato. Dienvidameikas Arabikas maisījums  ar maigu, samtainu garšu.Intensitāte            3/5Ražotājs: Pagliero SRL, Itālija..
3,90€
Bez nodokļa:3,22€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ORIGINALE Americano
Dažādu vislabāko Arabica šķirņu maisījums, kas kafijai piešķir izteiktu aromātu. Tai piemīt unikāla un viegli piesātināta garša, to patīkami baudīt visas dienas garumā.Sastāvs: 100% Arabica (Brazīlija, Gvatemala, Kolumbija)Intensitāte: 4/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulas, 8 g.Ražot..
4,40€
Bez nodokļa:3,64€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly BRASILE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Brazīlijā audzēta 100% Arabica Alta Mogiana ar patīkamu skābumu un saldu, augļainu garšu. Maiga, samtaina garša ar vieglu žāvēto augļu saldenumu un melnās šokolādes niansēm, spilgti izteiktām valriekstu un lazdu riekstu notīm un patīkamu citrusu skābenumu. Ideāli piemērota klasiskā espreso pagatavoš..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly DECA Nespresso® bezkofeīna kafijas kapsulas 10 gab
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% ) ar samtainu garšu un smalku aromātu. Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Sastāvs: 70% Arabica,  30% Robusta ( Brazīlija, I..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly DECISO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly DECISO kafijas kapsulas saderīgas ar Nespresso® aparātiem 10 gab.Āzijas Robusta maisījums ar spēcīgu un izlēmīgu temperamentu, ko mīkstina Arabica iejaukšanās, kas uzlabo tās aromātu. Satur 10 kapsulas grauzdētas un maltas kafijas.Sastāvs: 45% Arabica,  55% RobustaIntensitāte: 5/5Iepa..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly ETHIOPIA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Etiopijas Sidamo apvidū audzēta 100% Arabica ar maigu aromātu un intensīvām bergamota ziedu notīm. Ideāli piemērota klasiskā espresso pagatavošanai. Sastāvs: 100% Arabica (Etiopija) Single OriginIntensitāte: 4/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulas 5.5gRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKa..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly INDIA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly INDIA Monorigin kafijas kapsulas ar intensīvu aromātu un spēcīgu garšu, ar šokolādes un garšvielu notīm.Sastāvs: 100% Robusta (Indija, Karnataka) Single originIntensitāte: 5/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas Nespresso® aparāti..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly SOAVE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Arabica pupiņu espreso, kam piemīt Centrālamerikas un Dienvidamerikas kafijai raksturīgā pilnīgā garša un patīkams, līdzsvarots aromāts. Nesalīdzināmā patīkamā garša, šokolādes pēcgarša un brīnišķīgais samtainais aromāts liks gardēžiem un vienkārši kafijas cienītājiem izvēlēties tieši šo kafiju.&nbs..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Caffitaly VIVACE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab. Caffitaly VIVACE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab.
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly VIVACE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Dienvidamerikā audzētu Arabica pupiņu maisījums, kas papildināts ar individuālo nokrāsu bagātinošām Indijas Robusta pupiņām. Kafijai piemīt pilnīga un samtaina garša. Sastāvs: 80% Arabica  20% Robusta (Brazīlija, Indija, Kolumbija)Intensitāte: 4/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas ka..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: DE CAFF Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
DE CAFFE  Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas Maisījums ar pilnīgu un intensīvu garšu, ļoti krēmīgs, ar pastāvīgu aromātu.Grauzdēšana         8/12Intensitāte             10/12Skabums            &nbs..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: INTENSO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
INTENSO kafijas kapsulas saderīgas  ar Nespresso®  aparātiem.Maisījums ar pilnīgu un intensīvu garšu, ļoti krēmīgs, ar pastāvīgu aromātu.Grauzdēšana         8/12Intensitāte             10/12Skabums         ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly SUPREMO 100% ArabicaAugstas kvalitātes 100% mīkstas vidēji grauzdētas Arabica kafijas maisījums, pateicoties izcilajam spilgtajam aromātam un uzmundrinošajai Caffitaly Ecaffe Supremo kafijas kapsulu garšai, kas pelnīti atzīta par Labāko Itālijā. Lieliska izvēle ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: Nespresso® saderīgas kapsulas ORO 10 gab
Nespresso® saderīgas kapsulas OROArabicas kafijas pupinas pilnīgs un krēmīgs maisījums ar izteikti noturīgu garšu.10 gab.INTENSITĀTE 3/5PILNĪGUMS 4/5RŪGTUMS 3/5Ražotājs: Caffe VARANINI, Itālija..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ARMONIOSO
Sabalansēts espresso, kas iegūts no labāko Arabica un Robusta šķirņu pupiņām. Dienvidamerikā audzētajai Arabica piemīt atpazīstams citrusaugļu skābenums un neparasts grauzdētu lazdu riekstu aromāts.Labākajās Āfrikas plantācijās ievāktajām Robusta pupiņām piemīt nedaudz sūra tumšās šokolādes garša ar..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso Fine..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CREMOSO 10 gab
Caffe Cremoso ir lielisks maisījums no vairākām 100% Arabica kafijas šķirnēm no plantācijām Dienvidamerikas centrālajā daļā. Cremoso ideāli piemērots aromātiska espresso, lungo vai americano pagatavošanai ar nelielu skābumu un lieliskiem krēmiem.Iepakojumā 10 kapsulas x 8 gRažotājs: Caffitaly System..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System INTENSO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly INTENSOEcaffe Intenso kafijas kapsulas ir sabalansēts, dinamisks Dienvidamerikas arabikas un Indijas robusta maisījums. Gatavā dzēriena no Ecaffe Intenso kapsulām garša ir bagāta, spēcīga un uzmundrinoša, ar samtainiem krēmiem. Dzērieni no Intenso kapsulām ir lielisk..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System PRECIOSO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly PRECIOSO 100% ArabicaCentrālamerikā un Dienvidamerikā audzētu 100% Arabica pupiņu espreso ar patīkamu un sabalansētu aromātu. To var baudīt visas dienas garumā, jo tajā ir zems kofeīna saturs.Tiem, kuri parasti bauda kafiju ar vieglu un izteiktu garšu un izvairās no uzbāzī..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CORPOSO 10 gab
Kafijas kapsulas Ecaffe Corposo ir Dienvidamerikas robustas un Dienvidāfrikas arabikas vidēja grauzdējuma izlases maisījums. Dzērieni no Corposo kapsulām ir stipri, ar viegli saldenu garšu. Corposo maisījumu ieteicams pagatavot espresso, americano, kapučīno un latte...
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System BRASILE 10 gab
Pastāvīgās vasaras lietavas un sausās ziemas rada vislabākos apstākļus šā brīnišķīgā 100% Arabica Alta Mogiana maisījuma iegūšanai, kura izcelsme ir Brazīlijas augstkalnu plantācijas. Šis espreso, kam piemīt piesātināta, salda garša, viegls skābums un augļains aromāts ar mandeļu, lazdu riekstu un ka..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO BRASILE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Nespresso® saderīga alumīnija kapsula. Monorigine 100% arabika.Ražotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO AROMA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
MONFORTE ESPRESSO AROMA Nespressot® saderīgas kafijas kapsulas.Raksturīgs spēcīgs un aptverošs aromāts ar karameles un šokolādes notīm. 60% Arabica40% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto svars 10 x 5g).Ražotājs: Caffe Monforte, Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO LUNGO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas100% ArabicaRažotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO VELLUTATO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly Nespresso® saderīgas kapsulas.100% Arabica ar saldu un sabalansētu garšu.Ražotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUM
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ESPRESSO RHUM
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUMIntensīvas kafijas aromāta un pilnīgas ruma garšas savienojums  dod unikālu espreso tiem, kas mīl spēcīgu un stipru aromātu. Ideāli baudāms pēcpusdienā vai vakara atpūtas laikā.Sastāvdaļas: grauzdēta un malta kafija, ruma garša (5%). Tas nesatur ale..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Adagio10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Dienvidamerika un Etiopija)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Crescendo 10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Centrālamerika un Dienvidamerika)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 kapsulas (grauzdēta malta kafija 8g.)Ražotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MAR DEI CARAIBI 10 gab
Karību jūras salās audzētu vislabāko 100% Arabica šķirņu pupiņu maisījums. Lieliski sabalansēts garšas pilnīgums, aromāts un skābums, jūtamas izteiktas pistāciju, kakao un tabakas notis.Sastāvs: 100% Arabica (Karību jūras reģions )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsula..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System CUBA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly System Monorigine Cuba Special EditionAugstas kvalitātes espreso, kas iegūts no tikai Kubas Sjerra Maestra kalnos augošām 100% Arabica Criollo pupiņām, tādēļ šo šķirni pamatoti var uzskatīt par ekskluzīvu. Maisījumam raksturīga piesātināta šokolādes garša un svaigu kakao p..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System Espresso Nocciola
Intensīva kafijas aromāta un lazdu riekstu maigās garšas apvienojuma rezultātā rodas izsmalcināts dzēriens, kas katru kafijas pauzi padarīs neaizmirstamu. Katrā paciņā ietilpst 10 grauzdētas, maltas kafijas ar lazdu riekstu garšu kapsulas. Katra kapsula paredzēta vienai tasītei espresso.Sastāvs:Grau..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly Monorigine Ethiopia Special EditionNo Tanas ezera pussalā audzētām 100% Arabica pupiņām iegūtajam espreso ir spēcīgs aromāts, maiga un pilnīga garša ar sarkano augļu un cirusaugļu notīm.Sastāvs: 100% Arabica (Etiopija)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas 8g. k..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MESSICO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MONORIGINE MESSICO Special Edition100% Meksikas Arabika. Ar saldu garšu un smalku skābumu.Sastāvs: 100% Arabica ( Meksika)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g. kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļi..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System TERRE DEL GUATEMALA 10 gab
Gvatemalā audzēta kafija, kurā lieliski apvienojas stiprums, aromāts un garša. Šim piesātinātajam no 50% Robusta un 50% Arabica pupiņām gatavotajam maisījumam raksturīgas īpašas šokolādes, kakao un graudaugu notis.Sastāvs: 50% Arabica / 50% Robusta (Gvatemala )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdē..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO LEGGERO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab.
MONFORTE ESPRESSO LEGGERO Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas.Raksturīga intensīva un aptveroša garša, ar noturīgu gatavu augļu, karameles un lazdu riekstu pēcgaršu, ideāli piemērota patīkamai kafijas pauzei jebkurā diennakts laikā.90% Arabica10% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto sv..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO RISTRETTO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
MONFORTE ESPRESSO RISTRETTO Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas.Tradicionālais itāļu espresso, ko baudīt no rīta vai pēc pusdienām, lai iegūtu pareizo enerģijas lādiņu, ar biezu krējumu, pikantu aromātu un intensīvu garšu.30% Arabica70% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto svars 10 x 5g).Ražotāj..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System CAPPUCCINO 10 gab
Garda kafija ar kapučīno garšu. Lieliski piemērota baudīšanai brokastīs vai kādā pēcpusdienas pārtraukumā.Sastāvs:Pilnpiena pulveris (43%), šķīstošā kafija (23%), vājpiena pulveris (19%), cukurs, laktoze, stabilizators ), sāls.Iepakojumā: 10 kafijas kapsulas ar pilnpiena pulveri.Ražotājs: CAFFITALY,..
5,40€
Bez nodokļa:4,47€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: AMERICANO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab.
Dolce Gusto® sistēmai paredzētās kafijas kapsulas Best Moment AMERICANO.Šī kafija gatavota no izsmalcināta Centrālamerikā, Dienvidamerikā un Etiopijā audzētu labāko kafijas šķirņu pupiņu maisījuma. Vidējais grauzdējums dzērienam piešķir maigu tekstūru. Kafijas šķirne ar garšvielu un citrusa aromātu ..
5,80€
Bez nodokļa:4,79€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte QUALITA GARANTITA 250g
Monforte QUALITA GARANTITA  ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai un franču kafijas presei.Svars: 250 gRažotājs: CAFFE MON..
6,39€
Bez nodokļa:5,28€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: LUNGO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 16 gab
Dienvidamerikas vidienes plantācijās audzēta 100% Arabica kafija ar sabalansētu un maigu garšu. Lungo īpaši piemērota brokastīs un kafijas baudīšanai visas dienas garumā.  Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 16 grauzdētas maltas kafija..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: SUPREMO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab
Augstas kvalitātes maisījums, kas iegūts no Dienvidamerikas vidienes plantācijās audzētas 100% Arabica šķirnes kafijas. Pateicoties intensīvajam aromātam un izteiktajai garšai, šī kafija ideāli piemērota espresso un kafijas ar pienu pagatavošanai.Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 8..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: Intenso Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab
Intenso DOLCE GUSTO saderīgas kafijas kapsulas     Svars: 8.0 gIepakojums: 16 gabRažotājs: Caffe VARANINI, Itālija..
6,70€
Bez nodokļa:5,54€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: ORO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab
ORO DOLCE GUSTO saderīgas kafijas kapsulas     Svars: 8.0 gIepakojums: 16 gabRažotājs: Caffe VARANINI, Itālija..
6,70€
Bez nodokļa:5,54€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: DECISO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 16 gab
 DECISO Āzijas Robusta maisījums ar atšķirīgu raksturu, kas apvienojumā ar Arabica šķirnes kafiju piedod noturīgu garšas aromātu. Sastāvs: 50% Arabica 50% RobustaIntensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 16 grauzdētas maltas kafijas kapsulas, 8 g.Ražotājs: CAFFITALY, ItālijaKafijas k..
6,95€
Bez nodokļa:5,74€
CAPPUCCINO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 8+8 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: CAPPUCCINO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 8+8 gab
 100% Arabikas kafijas kapsulas CAPPUCCINO 8+8 ar maigu garšu un samtainu aromātu.Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 8 grauzdētas maltas kafijas kapsulas + 8 vājpiena pulveris, cukursRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKafijas kapsulas Do..
7,20€
Bez nodokļa:5,95€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Svaigi maltā kafija MONFORTE CAFFE ITALIANO 250g
Ekskluzīvs kafijas maisījums no centrālās Amerikas un Afrikas plantācijām ar neparprotāmu aromātu un garšu. Kafija tiek iesainota uzreiz pec samalšanas. Pateicoties inovatīvam modificētas atmosferas iepakojumam,  kafijas garša tiek saglabājas nemainīga 250g stabilā iepakojumā.Svars 250g&nb..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte Espresso 250g
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250 gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: Varanini SUPER BAR maltā kafija 250g
Mūsu vispopulārākā kafija Bestseller – sabalansētākais, lielākoties no Arabica (4 dažādi veidi) pupiņām gatavots maisījums.Kafijai piemīt salda, harmoniska, lieliski sabalansēta garša  un pilnīgs aromāts.Grauzdējums: vidējsSASTĀVS: Arabica 80% Robusta 20%Svars: 250 gRažotājs: Caffe VARANINI, It..
8,50€
Bez nodokļa:7,02€
Rāda no 1 līdz 50 kopā 86 (Kopā lapu - 2)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.