Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Aromatizēta kafija

Aromatizēta kafija

Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar kanēļa garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar siltu kanēļa garšu, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypa..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar lazdu riekstu garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar lazdu riekstu niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g d..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar vaniļas garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga  vaniļas garša, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkār..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar šokolādes garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar šokolādes niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču kafijas presei, Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā...
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.