Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Maltā Kafija

Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte QUALITA GARANTITA 250g
Monforte QUALITA GARANTITA  ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai un franču kafijas presei.Svars: 250 gRažotājs: CAFFE MON..
6,39€
Bez nodokļa:5,28€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Svaigi maltā kafija MONFORTE CAFFE ITALIANO 250g
Ekskluzīvs kafijas maisījums no centrālās Amerikas un Afrikas plantācijām ar neparprotāmu aromātu un garšu. Kafija tiek iesainota uzreiz pec samalšanas. Pateicoties inovatīvam modificētas atmosferas iepakojumam,  kafijas garša tiek saglabājas nemainīga 250g stabilā iepakojumā.Svars 250g&nb..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte Espresso 250g
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250 gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: Varanini SUPER BAR maltā kafija 250g
Mūsu vispopulārākā kafija Bestseller – sabalansētākais, lielākoties no Arabica (4 dažādi veidi) pupiņām gatavots maisījums.Kafijai piemīt salda, harmoniska, lieliski sabalansēta garša  un pilnīgs aromāts.Grauzdējums: vidējsSASTĀVS: Arabica 80% Robusta 20%Svars: 250 gRažotājs: Caffe VARANINI, It..
8,50€
Bez nodokļa:7,02€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO GRAN AROMA 250g
Lielisks 100% Arabica ESPRESSO maltās kafijas Premium maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota ai..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE Caffe ITALIANO 250g
Tradicionāla itāļu svaigi maltā kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar intensīvu aromātu.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 250g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisām..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE CHOCOLATE ar šokolādes garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar šokolādes niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču kafijas presei, Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs; Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE CINNAMON ar kanēļa garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar kanēļa niansēm. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču presei un kafijasautomātiem. Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs: Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE HAZELNUT ar lazdu riekstu garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar lazdu riekstu niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aizta..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE VANILLA ar vaniļas garšu 200g
Tradicionāla Itāļu svaigi maltā kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar vaniļas niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču presei un kafijasautomātiem. Iepakota 200g atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs; Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: TURKISH maltā kafija 250g
Tumši grauzdētas un smalki samaltas turku kafijas maisījums, lai pagatavotu perfektu turku kafiju ar reibinošu ziedu aromātu un aptverošu garšu. Malums piemērots gan tradicionālajiem Ibrik (cezve), gan mūsdienu turku kafijas automātiem.Sastāvs: 90% Arabica, 10% Robusta Netto svars: 250gRažotāj..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: GRIEĶU maltā kafija 250g
Šis viegli grauzdētās, smalki samaltās kafijas maisījums ir lieliski piemērots nevainojamas tradicionālās grieķu cezve kafijas pagatavošanai, ko raksturo reibinošs ziedu aromāts un aptveroša garša. Netto svars: 250gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
9,95€
Bez nodokļa:8,22€
Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
11,75€
Bez nodokļa:9,71€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte COLOMBIA SPECIALTY 200g
Maltā kafija KOLUMBIJA SPECIALTY 200gGaršas nianses: Kafija ar piesātinātu un sviestainu , “zīdainu” kafijas ķermeni un  zema līmeņa skābumu, šokolādes un lazdu riekstu garšās notīm. Noturīga žāvētu augļu pēcgarša. Medellin Supremo - ir viens no labākajiem kafijas šķirnēm.Kafijas pupiņas: ..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte BIO PERU SPECIALTY 200g
Kafijai raksturīgs maigs un augļains aromāts ar patīkamu skābuma noti,  vidēji zems kafijas ķermenis. Labi līdzsvarota un maiga pēcgarša ar persiku un žāvētu augļu notīm.Kafijas pupiņas: Arabica Kafijas ķermenis: pilnmiesīgs 3+ Grauzdējuma pakāpe: 3Kafijas malums piemērots Italian Mok..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte 250g
MONFORTE ESPRESSO bezkofeīna maltā kafija 250GBezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250g. Ražotā..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE AROMA DEL MATTINO 250g
Morning Aroma ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un franču kafijas presei.Iepakota aizsargatmosfērā 250g kārbā.&nb..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO 100% ARABICA 250g
Lielisks 100% Arabica maltās kafijas maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota aizsargatmosfērā 25..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte BIO HONDURAS SPECIALTY 200g
Garšas nianses : Kafija atpazīstama pēc augļu un pikantās garšas aromāta, izcili sabalansēts skābuma līmenis, vidējs kafijas ķermenis. Nedaudz salda ar patīkamu garšu, tīra pēcgarša ar žāvētu augļu, šokolādes un karameles garšas notīm.Kafijas pupiņas: Arabica Kafijas ķermenis: pilnmiesīgs ..
13,20€
Bez nodokļa:10,91€
Ražotājs: Varanini Nosaukums: ARABICA 100% Maltā kafija 500 g
Varanini maltā kafija ARABICA 100% Maisījums vidēji stipras kafijas iegūšanai pagatavots no visaugstākās kvalitātes Dienvidamerikā un Centrālamerikā audzētām Arabica šķirnes kafijas pupiņām. Kafijai ir maiga, nedaudz rūgtena un salda garša, kurā jūtamas pakāpeniski atverošās, izteiktas tumšās š..
17,89€
Bez nodokļa:14,78€
Rāda no 1 līdz 21 kopā 21 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.