Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Caffitaly System kapsulas

Caffitaly System kapsulas

Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ORIGINALE Americano
Dažādu vislabāko Arabica šķirņu maisījums, kas kafijai piešķir izteiktu aromātu. Tai piemīt unikāla un viegli piesātināta garša, to patīkami baudīt visas dienas garumā.Sastāvs: 100% Arabica (Brazīlija, Gvatemala, Kolumbija)Intensitāte: 4/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulas, 8 g.Ražot..
4,40€
Bez nodokļa:3,64€
Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly SUPREMO 100% ArabicaAugstas kvalitātes 100% mīkstas vidēji grauzdētas Arabica kafijas maisījums, pateicoties izcilajam spilgtajam aromātam un uzmundrinošajai Caffitaly Ecaffe Supremo kafijas kapsulu garšai, kas pelnīti atzīta par Labāko Itālijā. Lieliska izvēle ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ARMONIOSO
Sabalansēts espresso, kas iegūts no labāko Arabica un Robusta šķirņu pupiņām. Dienvidamerikā audzētajai Arabica piemīt atpazīstams citrusaugļu skābenums un neparasts grauzdētu lazdu riekstu aromāts.Labākajās Āfrikas plantācijās ievāktajām Robusta pupiņām piemīt nedaudz sūra tumšās šokolādes garša ar..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso Fine..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CREMOSO 10 gab
Caffe Cremoso ir lielisks maisījums no vairākām 100% Arabica kafijas šķirnēm no plantācijām Dienvidamerikas centrālajā daļā. Cremoso ideāli piemērots aromātiska espresso, lungo vai americano pagatavošanai ar nelielu skābumu un lieliskiem krēmiem.Iepakojumā 10 kapsulas x 8 gRažotājs: Caffitaly System..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System INTENSO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly INTENSOEcaffe Intenso kafijas kapsulas ir sabalansēts, dinamisks Dienvidamerikas arabikas un Indijas robusta maisījums. Gatavā dzēriena no Ecaffe Intenso kapsulām garša ir bagāta, spēcīga un uzmundrinoša, ar samtainiem krēmiem. Dzērieni no Intenso kapsulām ir lielisk..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System PRECIOSO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly PRECIOSO 100% ArabicaCentrālamerikā un Dienvidamerikā audzētu 100% Arabica pupiņu espreso ar patīkamu un sabalansētu aromātu. To var baudīt visas dienas garumā, jo tajā ir zems kofeīna saturs.Tiem, kuri parasti bauda kafiju ar vieglu un izteiktu garšu un izvairās no uzbāzī..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CORPOSO 10 gab
Kafijas kapsulas Ecaffe Corposo ir Dienvidamerikas robustas un Dienvidāfrikas arabikas vidēja grauzdējuma izlases maisījums. Dzērieni no Corposo kapsulām ir stipri, ar viegli saldenu garšu. Corposo maisījumu ieteicams pagatavot espresso, americano, kapučīno un latte...
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System BRASILE 10 gab
Pastāvīgās vasaras lietavas un sausās ziemas rada vislabākos apstākļus šā brīnišķīgā 100% Arabica Alta Mogiana maisījuma iegūšanai, kura izcelsme ir Brazīlijas augstkalnu plantācijas. Šis espreso, kam piemīt piesātināta, salda garša, viegls skābums un augļains aromāts ar mandeļu, lazdu riekstu un ka..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUM
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ESPRESSO RHUM
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUMIntensīvas kafijas aromāta un pilnīgas ruma garšas savienojums  dod unikālu espreso tiem, kas mīl spēcīgu un stipru aromātu. Ideāli baudāms pēcpusdienā vai vakara atpūtas laikā.Sastāvdaļas: grauzdēta un malta kafija, ruma garša (5%). Tas nesatur ale..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Adagio10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Dienvidamerika un Etiopija)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Crescendo 10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Centrālamerika un Dienvidamerika)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 kapsulas (grauzdēta malta kafija 8g.)Ražotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MAR DEI CARAIBI 10 gab
Karību jūras salās audzētu vislabāko 100% Arabica šķirņu pupiņu maisījums. Lieliski sabalansēts garšas pilnīgums, aromāts un skābums, jūtamas izteiktas pistāciju, kakao un tabakas notis.Sastāvs: 100% Arabica (Karību jūras reģions )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsula..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System CUBA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly System Monorigine Cuba Special EditionAugstas kvalitātes espreso, kas iegūts no tikai Kubas Sjerra Maestra kalnos augošām 100% Arabica Criollo pupiņām, tādēļ šo šķirni pamatoti var uzskatīt par ekskluzīvu. Maisījumam raksturīga piesātināta šokolādes garša un svaigu kakao p..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System Espresso Nocciola
Intensīva kafijas aromāta un lazdu riekstu maigās garšas apvienojuma rezultātā rodas izsmalcināts dzēriens, kas katru kafijas pauzi padarīs neaizmirstamu. Katrā paciņā ietilpst 10 grauzdētas, maltas kafijas ar lazdu riekstu garšu kapsulas. Katra kapsula paredzēta vienai tasītei espresso.Sastāvs:Grau..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly Monorigine Ethiopia Special EditionNo Tanas ezera pussalā audzētām 100% Arabica pupiņām iegūtajam espreso ir spēcīgs aromāts, maiga un pilnīga garša ar sarkano augļu un cirusaugļu notīm.Sastāvs: 100% Arabica (Etiopija)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas 8g. k..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MESSICO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MONORIGINE MESSICO Special Edition100% Meksikas Arabika. Ar saldu garšu un smalku skābumu.Sastāvs: 100% Arabica ( Meksika)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g. kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļi..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System TERRE DEL GUATEMALA 10 gab
Gvatemalā audzēta kafija, kurā lieliski apvienojas stiprums, aromāts un garša. Šim piesātinātajam no 50% Robusta un 50% Arabica pupiņām gatavotajam maisījumam raksturīgas īpašas šokolādes, kakao un graudaugu notis.Sastāvs: 50% Arabica / 50% Robusta (Gvatemala )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdē..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Rāda no 1 līdz 18 kopā 18 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.