Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Kafijas kapsulu automāti

Kafijas kapsulu automāti

Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBER S18 Cipria Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 CIPRIAKrāsa: rozaŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Visi kafijas automāti aprīkoti ar patentētu Caffitaly System kapsu..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBRA S18 GREEN Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 GREENKrāsa: zaļšŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Pieejams piecās dažādās krāsās. Visi kafijas automāti aprīkoti ar p..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBRA S18 Yellow Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 Krāsa: dzeltensŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Pieejams piecās dažādās krāsās. Visi kafijas automāti aprīkoti ..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System CLIO S21 Kafijas kapsulu automāts
Moderns, kompakts, lieliska dizaina automāts. Jaunais Clio S21 ir neliels, mazām telpām piemērots unikāla stila automāts ar vienkāršām un elegantām līnijām.Krāsa: sarkana/melnaPateicoties dzērienu automātiskai dozēšanai un to pārprogrammējamam stiprumam, kafijas pauze kļūs par burvīgu mirkli jūsu ik..
149,00€
Bez nodokļa:123,14€
Rāda no 1 līdz 4 kopā 4 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.