Preču katalogs
Pirkumu grozs

Saeco

AULIKA EVO BLACK
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Saeco Nosaukums: AULIKA EVO BLACK
AULIKA EVO BLACKParedzēts profesionālai lietošanai, Aulika Evo nodrošina nepieciešamās tehniskās īpašības pastāvīgai lietošanai, vienmēr garantējot perfektu dozēšanu - no espresso līdz garai kafijai un no kapučīno līdz latte macchiato. Liela ūdens un kafijas trauku ietilpība, viena pieskāriena piena..
847,00€
Bez nodokļa:700,00€
AULIKA EVO FOCUS AULIKA EVO FOCUS
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Saeco Nosaukums: AULIKA EVO FOCUS
AULIKA EVO FOCUSParedzēts profesionālai lietošanai, Aulika Evo nodrošina nepieciešamās tehniskās īpašības pastāvīgai lietošanai, vienmēr garantējot perfektu dozēšanu - no espresso līdz garai kafijai un no kapučīno līdz latte macchiato. Liela ūdens un kafijas trauku ietilpība, viena pieskāriena piena..
931,70€
Bez nodokļa:770,00€
Aulika Evo Office Aulika Evo Office
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Saeco Nosaukums: Aulika Evo Office
Aulika Evo OfficeParedzēts profesionālai lietošanai, Aulika Evo nodrošina nepieciešamās tehniskās īpašības pastāvīgai lietošanai, vienmēr garantējot perfektu dozēšanu - no espresso līdz garai kafijai un no kapučīno līdz latte macchiato. Liela ūdens un kafijas trauku ietilpība, viena pieskāriena pien..
998,25€
Bez nodokļa:825,00€
AULIKA EVO TOP AULIKA EVO TOP
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Saeco Nosaukums: AULIKA EVO TOP
AULIKA EVO TOPParedzēts profesionālai lietošanai, Aulika Evo nodrošina nepieciešamās tehniskās īpašības pastāvīgai lietošanai, vienmēr garantējot perfektu dozēšanu - no espresso līdz garai kafijai un no kapučīno līdz latte macchiato. Liela ūdens un kafijas trauku ietilpība, viena pieskāriena piena d..
1 161,60€
Bez nodokļa:960,00€
Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Saeco Nosaukums: Saeco PHEDRA EVO CAPPUCCINO
Saeco Phedra EVO CappuccinoPhedra EVO ir universāls un daudzfunkcionāls aparāts maksimālai veiktspējai pat vismazākajās telpās. Ideāli piemērots HORECA apgabalam un birojiem, pateicoties kompaktiem izmēriem un vieglai izmantošanai. Jaunais Phedra Evo modeļa dizains ir veidots tā, lai jūsu kafijas pa..
1 875,50€
Bez nodokļa:1 550,00€
Rāda no 1 līdz 5 kopā 5 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.