Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Caffitaly

Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ORIGINALE Americano
Dažādu vislabāko Arabica šķirņu maisījums, kas kafijai piešķir izteiktu aromātu. Tai piemīt unikāla un viegli piesātināta garša, to patīkami baudīt visas dienas garumā.Sastāvs: 100% Arabica (Brazīlija, Gvatemala, Kolumbija)Intensitāte: 4/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulas, 8 g.Ražot..
4,40€
Bez nodokļa:3,64€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly BRASILE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Brazīlijā audzēta 100% Arabica Alta Mogiana ar patīkamu skābumu un saldu, augļainu garšu. Maiga, samtaina garša ar vieglu žāvēto augļu saldenumu un melnās šokolādes niansēm, spilgti izteiktām valriekstu un lazdu riekstu notīm un patīkamu citrusu skābenumu. Ideāli piemērota klasiskā espreso pagatavoš..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly DECA Nespresso® bezkofeīna kafijas kapsulas 10 gab
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% ) ar samtainu garšu un smalku aromātu. Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Sastāvs: 70% Arabica,  30% Robusta ( Brazīlija, I..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly DECISO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly DECISO kafijas kapsulas saderīgas ar Nespresso® aparātiem 10 gab.Āzijas Robusta maisījums ar spēcīgu un izlēmīgu temperamentu, ko mīkstina Arabica iejaukšanās, kas uzlabo tās aromātu. Satur 10 kapsulas grauzdētas un maltas kafijas.Sastāvs: 45% Arabica,  55% RobustaIntensitāte: 5/5Iepa..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly ETHIOPIA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Etiopijas Sidamo apvidū audzēta 100% Arabica ar maigu aromātu un intensīvām bergamota ziedu notīm. Ideāli piemērota klasiskā espresso pagatavošanai. Sastāvs: 100% Arabica (Etiopija) Single OriginIntensitāte: 4/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulas 5.5gRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKa..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly INDIA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly INDIA Monorigin kafijas kapsulas ar intensīvu aromātu un spēcīgu garšu, ar šokolādes un garšvielu notīm.Sastāvs: 100% Robusta (Indija, Karnataka) Single originIntensitāte: 5/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas Nespresso® aparāti..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly SOAVE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Arabica pupiņu espreso, kam piemīt Centrālamerikas un Dienvidamerikas kafijai raksturīgā pilnīgā garša un patīkams, līdzsvarots aromāts. Nesalīdzināmā patīkamā garša, šokolādes pēcgarša un brīnišķīgais samtainais aromāts liks gardēžiem un vienkārši kafijas cienītājiem izvēlēties tieši šo kafiju.&nbs..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly VIVACE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Dienvidamerikā audzētu Arabica pupiņu maisījums, kas papildināts ar individuālo nokrāsu bagātinošām Indijas Robusta pupiņām. Kafijai piemīt pilnīga un samtaina garša. Sastāvs: 80% Arabica  20% Robusta (Brazīlija, Indija, Kolumbija)Intensitāte: 4/5Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas ka..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System SUPREMO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly SUPREMO 100% ArabicaAugstas kvalitātes 100% mīkstas vidēji grauzdētas Arabica kafijas maisījums, pateicoties izcilajam spilgtajam aromātam un uzmundrinošajai Caffitaly Ecaffe Supremo kafijas kapsulu garšai, kas pelnīti atzīta par Labāko Itālijā. Lieliska izvēle ..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ARMONIOSO
Sabalansēts espresso, kas iegūts no labāko Arabica un Robusta šķirņu pupiņām. Dienvidamerikā audzētajai Arabica piemīt atpazīstams citrusaugļu skābenums un neparasts grauzdētu lazdu riekstu aromāts.Labākajās Āfrikas plantācijās ievāktajām Robusta pupiņām piemīt nedaudz sūra tumšās šokolādes garša ar..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MORBIDO Espresso Fine..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CREMOSO 10 gab
Caffe Cremoso ir lielisks maisījums no vairākām 100% Arabica kafijas šķirnēm no plantācijām Dienvidamerikas centrālajā daļā. Cremoso ideāli piemērots aromātiska espresso, lungo vai americano pagatavošanai ar nelielu skābumu un lieliskiem krēmiem.Iepakojumā 10 kapsulas x 8 gRažotājs: Caffitaly System..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System INTENSO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly INTENSOEcaffe Intenso kafijas kapsulas ir sabalansēts, dinamisks Dienvidamerikas arabikas un Indijas robusta maisījums. Gatavā dzēriena no Ecaffe Intenso kapsulām garša ir bagāta, spēcīga un uzmundrinoša, ar samtainiem krēmiem. Dzērieni no Intenso kapsulām ir lielisk..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System PRECIOSO 100% Arabica
Kafijas kapsulas Caffitaly PRECIOSO 100% ArabicaCentrālamerikā un Dienvidamerikā audzētu 100% Arabica pupiņu espreso ar patīkamu un sabalansētu aromātu. To var baudīt visas dienas garumā, jo tajā ir zems kofeīna saturs.Tiem, kuri parasti bauda kafiju ar vieglu un izteiktu garšu un izvairās no uzbāzī..
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System CORPOSO 10 gab
Kafijas kapsulas Ecaffe Corposo ir Dienvidamerikas robustas un Dienvidāfrikas arabikas vidēja grauzdējuma izlases maisījums. Dzērieni no Corposo kapsulām ir stipri, ar viegli saldenu garšu. Corposo maisījumu ieteicams pagatavot espresso, americano, kapučīno un latte...
5,20€
Bez nodokļa:4,30€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System BRASILE 10 gab
Pastāvīgās vasaras lietavas un sausās ziemas rada vislabākos apstākļus šā brīnišķīgā 100% Arabica Alta Mogiana maisījuma iegūšanai, kura izcelsme ir Brazīlijas augstkalnu plantācijas. Šis espreso, kam piemīt piesātināta, salda garša, viegls skābums un augļains aromāts ar mandeļu, lazdu riekstu un ka..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO BRASILE Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Nespresso® saderīga alumīnija kapsula. Monorigine 100% arabika.Ražotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO LUNGO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas100% ArabicaRažotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ESPRESSO VELLUTATO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
Caffitaly Nespresso® saderīgas kapsulas.100% Arabica ar saldu un sabalansētu garšu.Ražotājs: Caffitaly , Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUM
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly ESPRESSO RHUM
Kafijas kapsulas  Caffitaly ESPRESSO RHUMIntensīvas kafijas aromāta un pilnīgas ruma garšas savienojums  dod unikālu espreso tiem, kas mīl spēcīgu un stipru aromātu. Ideāli baudāms pēcpusdienā vai vakara atpūtas laikā.Sastāvdaļas: grauzdēta un malta kafija, ruma garša (5%). Tas nesatur ale..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Adagio10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Dienvidamerika un Etiopija)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System Crescendo 10 gab
Sastāvs: 100% Arabica (Centrālamerika un Dienvidamerika)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 kapsulas (grauzdēta malta kafija 8g.)Ražotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļiem..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MAR DEI CARAIBI 10 gab
Karību jūras salās audzētu vislabāko 100% Arabica šķirņu pupiņu maisījums. Lieliski sabalansēts garšas pilnīgums, aromāts un skābums, jūtamas izteiktas pistāciju, kakao un tabakas notis.Sastāvs: 100% Arabica (Karību jūras reģions )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g kapsula..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System CUBA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly System Monorigine Cuba Special EditionAugstas kvalitātes espreso, kas iegūts no tikai Kubas Sjerra Maestra kalnos augošām 100% Arabica Criollo pupiņām, tādēļ šo šķirni pamatoti var uzskatīt par ekskluzīvu. Maisījumam raksturīga piesātināta šokolādes garša un svaigu kakao p..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System Espresso Nocciola
Intensīva kafijas aromāta un lazdu riekstu maigās garšas apvienojuma rezultātā rodas izsmalcināts dzēriens, kas katru kafijas pauzi padarīs neaizmirstamu. Katrā paciņā ietilpst 10 grauzdētas, maltas kafijas ar lazdu riekstu garšu kapsulas. Katra kapsula paredzēta vienai tasītei espresso.Sastāvs:Grau..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas Caffitaly System ETHIOPIA 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly Monorigine Ethiopia Special EditionNo Tanas ezera pussalā audzētām 100% Arabica pupiņām iegūtajam espreso ir spēcīgs aromāts, maiga un pilnīga garša ar sarkano augļu un cirusaugļu notīm.Sastāvs: 100% Arabica (Etiopija)Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas 8g. k..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System MESSICO 10 gab
Kafijas kapsulas Caffitaly MONORIGINE MESSICO Special Edition100% Meksikas Arabika. Ar saldu garšu un smalku skābumu.Sastāvs: 100% Arabica ( Meksika)Intensitāte: 7/10Iepakojums: 10 grauzdētas maltas kafijas 8 g. kapsulasRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKapsulas paredzētas CAFFITALY System automātu modeļi..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas kapsulas CAFFITALY System TERRE DEL GUATEMALA 10 gab
Gvatemalā audzēta kafija, kurā lieliski apvienojas stiprums, aromāts un garša. Šim piesātinātajam no 50% Robusta un 50% Arabica pupiņām gatavotajam maisījumam raksturīgas īpašas šokolādes, kakao un graudaugu notis.Sastāvs: 50% Arabica / 50% Robusta (Gvatemala )Intensitāte: 8/10Iepakojums: 10 grauzdē..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: AMERICANO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab.
Dolce Gusto® sistēmai paredzētās kafijas kapsulas Best Moment AMERICANO.Šī kafija gatavota no izsmalcināta Centrālamerikā, Dienvidamerikā un Etiopijā audzētu labāko kafijas šķirņu pupiņu maisījuma. Vidējais grauzdējums dzērienam piešķir maigu tekstūru. Kafijas šķirne ar garšvielu un citrusa aromātu ..
5,80€
Bez nodokļa:4,79€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: LUNGO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 16 gab
Dienvidamerikas vidienes plantācijās audzēta 100% Arabica kafija ar sabalansētu un maigu garšu. Lungo īpaši piemērota brokastīs un kafijas baudīšanai visas dienas garumā.  Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 16 grauzdētas maltas kafija..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: SUPREMO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 16 gab
Augstas kvalitātes maisījums, kas iegūts no Dienvidamerikas vidienes plantācijās audzētas 100% Arabica šķirnes kafijas. Pateicoties intensīvajam aromātam un izteiktajai garšai, šī kafija ideāli piemērota espresso un kafijas ar pienu pagatavošanai.Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 8..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: DECISO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 16 gab
 DECISO Āzijas Robusta maisījums ar atšķirīgu raksturu, kas apvienojumā ar Arabica šķirnes kafiju piedod noturīgu garšas aromātu. Sastāvs: 50% Arabica 50% RobustaIntensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 16 grauzdētas maltas kafijas kapsulas, 8 g.Ražotājs: CAFFITALY, ItālijaKafijas k..
6,95€
Bez nodokļa:5,74€
CAPPUCCINO Dolce Gusto® kafijas kapsulas, 8+8 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: CAPPUCCINO Dolce Gusto® kafijas kapsulas 8+8 gab
 100% Arabikas kafijas kapsulas CAPPUCCINO 8+8 ar maigu garšu un samtainu aromātu.Sastāvs: 100% Arabica ( Dienvidamerika)Intensitāte: 7/10, Aroma 8/10Iepakojums: 8 grauzdētas maltas kafijas kapsulas + 8 vājpiena pulveris, cukursRažotājs: CAFFITALY, ItālijaKafijas kapsulas Do..
7,20€
Bez nodokļa:5,95€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: ATKAĻĶOTĀJS Caffitaly System
Atkaļķošanas līdzeklis Caffitaly SystemJa diendienā vēlaties baudīt iecienītākos dzērienus, iesakām laiku pa laikam tīrīt kafijas automātu ar Caffitaly atkaļķotāju, kas vienmēr gatavs lietošanai: ielejiet to ūdens tvertnē un ievērojiet kafijas automāta instrukcijā ietvertās tīrīšanas norādes.250ml..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Kafijas pupiņas Caffitaly DELICATO 500g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly DELICATO 500g
Espresso Delicato bez kofeīna ar samtainu garšu un saldu aromātu, ar zemu kofeīna daudzumu, nepārsniedzot 0,1%.Kafija iepakota ar degazācijas vārstu, kas nodrošina garšas un aromāta saglabāšanu visa derīguma rermiņa laikā.Sastāvs: 70% Arabica 30% Robusta Reģions: Brazīlija, IndijaIntensitāte: 7/10Ie..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly DELIZIOSO 500g
100% Arabica pupiņu maisījums ar saldu un maigu aromātu, kas raksturīgs Dienvidamerikas plantācijās audzētai kafijai.Iepakojumam ir vienvirziena drošības ventilis. Sastāvs: 100% ArabicaReģions: Brazīlija, KolumbijaIntensitāte: 7/10Iepakojums: 500gRažotājs: Caffitaly System, Itālija..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Kafijas pupiņas Caffitaly INTENSO 500g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly INTENSO 500g
Blīvs un bagātīgs aromāts INTENSO ESPRESSO VIVACE - tā ir sabalansēta Dienvidamērikas Arābikas kombinācija no Kolumbijas un Brazīlijas, kura papildināta ar Indijas Robustu, piešķirot samntaini riekstaino garšu un saglabājot kakao pēcgaršu.Ideāli piemērota rīta kafijai, kuras kofeīns lieliski piešķir..
15,90€
Bez nodokļa:13,14€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly PREZIOSO 500g
Centrālamerikā un Dienvidamerikā audzētām 100% Arabica (Brazīlija, Gvatemala, Kolumbija) kafijas pupiņām piemīt salda un sabalansēta garša.Sastāvs: 100% ArabicaReģions: Brazīlija, Gvatemala, KolumbijaIntensitāte: 6/10Iepakojums:500gItālija..
16,00€
Bez nodokļa:13,22€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly CREMOSO 500g
100% Arabica kafijas maisījums  no Centrālamerikas un Dienvidamerikas ar pilnīgu, bagātīgu aromātu un samtainu krēmīgu garšu.Sastāvs: 100% ArabicaIntensitāte: 6/10Iepakojums: 500gRažotājs: Caffitaly System, Itālija..
16,80€
Bez nodokļa:13,88€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Dubultā stikla Espresso krūzītes CAFFITALY 2 gab
DIVU ESPRESSO KRŪŽU KOMPLEKTSKomplektā ietilpst divas espresso rokām darinātas caurspīdīga stikla dubultsieniņu krūzes, kuras no ārpuses ir aukstas, bet iekšpusē dzēriens ilgāk saglabājas karsts. Krūzes var mazgāt trauku mazgāšanas mašīnā, karstumizturība – līdz 110° C. Komplektā ietilpst arī divas ..
18,90€
Bez nodokļa:15,62€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Dubultā stikla TĒJAS/CAPPUCCINO krūzītes CAFFITALY 2 gab
DIVU TĒJAS/KAPUČĪNO KRŪŽU KOMPLEKTSKomplektā ietilpst divas 200 ml tējas/kapučīno rokām darinātas caurspīdīga stikla dubultsieniņu krūzes, kuras no ārpuses ir aukstas, bet iekšpusē dzēriens ilgāk saglabājas karsts. Krūzes var mazgāt trauku mazgāšanas mašīnā, karstumizturība – līdz 110° C. Komplektā ..
22,90€
Bez nodokļa:18,93€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Kafijas pupiņas Caffitaly PREZIOSO 1kg
Centrālamerikā un Dienvidamerikā audzētām 100% Arabica (Brazīlija, Gvatemala, Kolumbija) kafijas pupiņām piemīt salda un sabalansēta garša.Sastāvs: 100% ArabicaReģions: Brazīlija, Gvatemala, KolumbijaIntensitāte: 6/10Iepakojums: 1kgItālija..
26,00€
Bez nodokļa:21,49€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Piena putotājs Latte art CAFFITALY
Caffitaly Piena putotājis Montalatte Latte artĻaujiet Latte Art–jūsu Caffitaly kafijas automāta labākajam draugam – padarīt pamošanos pēc iespējas patīkamāku. Latte Art ir indukcijas piena putotājs, kas pagatavo gardus piena dzērienus, izmantojot trīs dažādas funkcijas: karsts piens, karsts saputots..
96,00€
Bez nodokļa:79,34€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBER S18 Cipria Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 CIPRIAKrāsa: rozaŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Visi kafijas automāti aprīkoti ar patentētu Caffitaly System kapsu..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBRA S18 GREEN Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 GREENKrāsa: zaļšŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Pieejams piecās dažādās krāsās. Visi kafijas automāti aprīkoti ar p..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System AMBRA S18 Yellow Kafijas kapsulu automāts
Kafijas kapsulu automāts Caffitaly System AMBER S18 Krāsa: dzeltensŠim kafijas automātam ir moderns dizains, kompakts izmērs un tas ir ērti lietojams. Tā plūstošās līnijas un atturīgā elegance lieliski papildinās jūsu virtuvi. Pieejams piecās dažādās krāsās. Visi kafijas automāti aprīkoti ..
119,00€
Bez nodokļa:98,35€
Ražotājs: Caffitaly Nosaukums: Caffitaly System CLIO S21 Kafijas kapsulu automāts
Moderns, kompakts, lieliska dizaina automāts. Jaunais Clio S21 ir neliels, mazām telpām piemērots unikāla stila automāts ar vienkāršām un elegantām līnijām.Krāsa: sarkana/melnaPateicoties dzērienu automātiskai dozēšanai un to pārprogrammējamam stiprumam, kafijas pauze kļūs par burvīgu mirkli jūsu ik..
149,00€
Bez nodokļa:123,14€
Rāda no 1 līdz 47 kopā 47 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.