Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Monforte

Monforte Cantuccini alle mandorle 200g Monforte Cantuccini alle mandorle 200g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte Cantuccini alle mandorle 200g
Monforte Cantuccini alle mandorle 200gTraditional Italian Cantuccini bisucits with almonds, excellent to accompany a tasty Monforte Coffee, Cappuccino, MonforteChoc Chocolate or Tea. Available in 200g pack...
0,00€
Bez nodokļa:0,00€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte Choc kakao pulveris 250g
Kakao pulveris šokolādes pagatavošanai un baudīšanai karstā vai aukstā veidā. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām. BEZ CUKURA.Sastāvs: vissmalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 75% ), kukurūzas ciete, sāls un pavisam nedaudz vaniļas.Pagatavošana: izkausēji..
6,50€
Bez nodokļa:5,37€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar lazdu riekstu garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar lazdu riekstu niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g d..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
MONFORTE Maltā kafija ar šokolādes garšu 200g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar šokolādes garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar šokolādes niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypac..
6,80€
Bez nodokļa:5,62€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE AROMA DEL MATTINO 250g
Morning Aroma ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un franču kafijas presei.Iepakota aizsargatmosfērā 250g kārbā.&nb..
8,30€
Bez nodokļa:6,86€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas; sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem vai kīmiskiem nezāļu iznīcinātājiem. Ideāls kafi..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām;  sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
MONFORTE CHOC SALDS KAKAO PULVERIS 500g
Out Of Stock
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTE CHOC SALDS KAKAO PULVERIS 500g
MONFORTE CHOC SALDS KAKAO PULVERIS 500gSaldināts augstas kvalitātes kakao pulveris, kas lieliski piemērots karsta vai auksta šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: vissmalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 25%), nel..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO 100% ARABICA 250g
Lielisks 100% Arabica maltās kafijas maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota aizsargatmosfērā 25..
9,20€
Bez nodokļa:7,60€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas Monforte Espresso premium 1kg
Atlasīts kafijas pupiņu maisījums, kas piemērots autentiskas itāļu Espresso kafijas pagatavošanai, ar biezas struktūras krēmu, intensīvu aromātu un aptverošu pēcgaršu. Pieejams 1 kg maisā ar svaiguma vārstu, lai saglabātu kafijas maisījuma aromātu.  Grauzdēšanas pakāpe: vidēji tumša&n..
23,70€ 27,90€
Bez nodokļa:19,59€
Rāda no 1 līdz 10 kopā 10 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.