Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Monforte

Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTE ESPRESSO Lavazza Point® kafijas kapsulas 1 gab
MONFORTE ESPRESSO saderīgas kapsulas Lavazza Point® aparātiem.Monforte Espresso kafijas maisījums ar intensīvu un aptverošu garšu, ar šokolādes, karameles un grauzdētas maizes notīm.Neto 7g Ražotājs: Caffe Monforte, Itālija..
0,39€
Bez nodokļa:0,32€
MONFORTE kafijas pupiņas šokolādē 100g
2-3 dienas
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTE kafijas pupiņas šokolādē 100g
Atsevišķi iesaiņotas smalkas tumšās šokolādes dražejas ar kraukšķīgu sirdi, kas izgatavotas no grauzdētas kafijas pupiņas, pieejamas 100g dāvanu maisiņā.Ražotājs: Caffe Monforte, Itālija..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO AROMA Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
MONFORTE ESPRESSO AROMA Nespressot® saderīgas kafijas kapsulas.Raksturīgs spēcīgs un aptverošs aromāts ar karameles un šokolādes notīm. 60% Arabica40% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto svars 10 x 5g).Ražotājs: Caffe Monforte, Itālija..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO LEGGERO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab.
MONFORTE ESPRESSO LEGGERO Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas.Raksturīga intensīva un aptveroša garša, ar noturīgu gatavu augļu, karameles un lazdu riekstu pēcgaršu, ideāli piemērota patīkamai kafijas pauzei jebkurā diennakts laikā.90% Arabica10% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto sv..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: ESPRESSO RISTRETTO Nespresso® kafijas kapsulas 10 gab
MONFORTE ESPRESSO RISTRETTO Nespresso® saderīgas kafijas kapsulas.Tradicionālais itāļu espresso, ko baudīt no rīta vai pēc pusdienām, lai iegūtu pareizo enerģijas lādiņu, ar biezu krējumu, pikantu aromātu un intensīvu garšu.30% Arabica70% RobustaIepakojumā: 10 kapsulas ( Netto svars 10 x 5g).Ražotāj..
5,40€
Bez nodokļa:4,46€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte QUALITA GARANTITA 250g
Monforte QUALITA GARANTITA  ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai un franču kafijas presei.Svars: 250 gRažotājs: CAFFE MON..
6,39€
Bez nodokļa:5,28€
СANTUCCI cepumi ar mandelēm 200g СANTUCCI cepumi ar mandelēm 200g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte Cantuccini cepumi ar mandelēm 200g
Kraukšķīģi tradicionālie itāļu cepumi Cantucci ar mandelēm un apelsīnu  aromatu.Iepakojums 200gRažotājs: Caffe Monforte, Itālija..
7,20€
Bez nodokļa:5,95€
Svaigi maltā kafija MONFORTE CAFFE ITALIANO 250g Svaigi maltā kafija MONFORTE CAFFE ITALIANO 250g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Svaigi maltā kafija MONFORTE CAFFE ITALIANO 250g
Ekskluzīvs kafijas maisījums no centrālās Amerikas un Afrikas plantācijām ar neparprotāmu aromātu un garšu. Kafija tiek iesainota uzreiz pec samalšanas. Pateicoties inovatīvam modificētas atmosferas iepakojumam,  kafijas garša tiek saglabājas nemainīga 250g stabilā iepakojumā.Svars 250g&nb..
7,60€
Bez nodokļa:6,28€
MONFORTE KAFIJAS UN ŠOKOLĀDES DRAŽIJAS 200g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTE COFFEE AND CHOCOLATE DRAGEES 200g
Smalkas tumšās šokolādes dražejas ar kraukšķīgu sirdi, kas izgatavotas no grauzdētām kafijas pupiņām 200 g atkārtoti aizvērtā skārdenē.Ražotājs: Caffe Monforte, Itālija..
8,35€
Bez nodokļa:6,90€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte Espresso 250g
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250 gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
8,40€
Bez nodokļa:6,94€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Itāļu karstā šokolāde/kakao DOLCE 250g
Augstas kvalitātes kakao pulveris, kas lieliski piemērots karstas vai aukstas šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: smalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 25%), neliels daudzums cukura, kukurūzas ciete un vaniļas a..
8,50€
Bez nodokļa:7,02€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO GRAN AROMA 250g
Lielisks 100% Arabica ESPRESSO maltās kafijas Premium maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota ai..
8,50€
Bez nodokļa:7,03€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Karstā šokolāde/kakao AMARO bez cukura 250g
Monfortechoc kakao pulveris šokolādes pagatavošanai un baudīšanai karstā vai aukstā veidā, ar samtainu garšu. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām. BEZ CUKURA.Sastāvs: vissmalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 75% ), kukurūzas ciete, sāls un pavisam nedaudz..
8,80€
Bez nodokļa:7,27€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE Caffe ITALIANO 250g
Tradicionāla itāļu svaigi maltā kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar intensīvu aromātu.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 250g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisām..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE CHOCOLATE ar šokolādes garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar šokolādes niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču kafijas presei, Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs; Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE CINNAMON ar kanēļa garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar kanēļa niansēm. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču presei un kafijasautomātiem. Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs: Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE HAZELNUT ar lazdu riekstu garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar lazdu riekstu niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aizta..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE VANILLA ar vaniļas garšu 200g
Tradicionāla Itāļu svaigi maltā kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar vaniļas niansēm.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču presei un kafijasautomātiem. Iepakota 200g atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā.Ražotājs; Caffe MONFORTE, Itālija..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Monforte ESPRESSO ARABICA100% kafijas spilventiņi E.S.E Pods 25 gab Monforte ESPRESSO ARABICA100% kafijas spilventiņi E.S.E Pods 25 gab
Ir noliktavā
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte ESPRESSO kafijas spilventiņi E.S.E Pods 25 gab
Monforte ESPRESSO ARABICA100% kafijas tabletes jeb E.S.E ( Easy Serving Espresso coffee pods).Izmeklētas 100% Arabica kafijas pupinas no Brazīlijas, Meksikas, Gvatemalas, Kolumbijas plantācijām. Lielisks maltās kafijas maisījums, kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un il..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: TURKISH maltā kafija 250g
Tumši grauzdētas un smalki samaltas turku kafijas maisījums, lai pagatavotu perfektu turku kafiju ar reibinošu ziedu aromātu un aptverošu garšu. Malums piemērots gan tradicionālajiem Ibrik (cezve), gan mūsdienu turku kafijas automātiem.Sastāvs: 90% Arabica, 10% Robusta Netto svars: 250gRažotāj..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: GRIEĶU maltā kafija 250g
Šis viegli grauzdētās, smalki samaltās kafijas maisījums ir lieliski piemērots nevainojamas tradicionālās grieķu cezve kafijas pagatavošanai, ko raksturo reibinošs ziedu aromāts un aptveroša garša. Netto svars: 250gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas. Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem vai kīmiskiem nezāļu iznīcinātājiem. Ideāls kafi..
9,95€
Bez nodokļa:8,22€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
9,95€
Bez nodokļa:8,22€
Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
11,75€
Bez nodokļa:9,71€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO 100% ARABICA 250g
Lielisks 100% Arabica maltās kafijas maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota aizsargatmosfērā 25..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte COLOMBIA SPECIALTY 200g
Maltā kafija KOLUMBIJA SPECIALTY 200gGaršas nianses: Kafija ar piesātinātu un sviestainu , “zīdainu” kafijas ķermeni un  zema līmeņa skābumu, šokolādes un lazdu riekstu garšās notīm. Noturīga žāvētu augļu pēcgarša. Medellin Supremo - ir viens no labākajiem kafijas šķirnēm.Kafijas pupiņas: ..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte BIO PERU SPECIALTY 200g
Kafijai raksturīgs maigs un augļains aromāts ar patīkamu skābuma noti,  vidēji zems kafijas ķermenis. Labi līdzsvarota un maiga pēcgarša ar persiku un žāvētu augļu notīm.Kafijas pupiņas: Arabica Kafijas ķermenis: pilnmiesīgs 3+ Grauzdējuma pakāpe: 3Kafijas malums piemērots Italian Mok..
12,10€
Bez nodokļa:10,00€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte 250g
MONFORTE ESPRESSO bezkofeīna maltā kafija 250GBezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250g. Ražotā..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE AROMA DEL MATTINO 250g
Morning Aroma ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un franču kafijas presei.Iepakota aizsargatmosfērā 250g kārbā.&nb..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte BIO HONDURAS SPECIALTY 200g
Garšas nianses : Kafija atpazīstama pēc augļu un pikantās garšas aromāta, izcili sabalansēts skābuma līmenis, vidējs kafijas ķermenis. Nedaudz salda ar patīkamu garšu, tīra pēcgarša ar žāvētu augļu, šokolādes un karameles garšas notīm.Kafijas pupiņas: Arabica Kafijas ķermenis: pilnmiesīgs ..
13,20€
Bez nodokļa:10,91€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas MONFORTE ESPRESSO 100% Arabica 250g
Lieliska 100% Arabica pupiņas izlase, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.4 %. Kafijas pupiņas ar izteiktām gatavu augļu garšas niansēm,  salduma notīm un garšu.Iepakota aizasargatmosfērā 250g kārbā.Ražotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
13,20€
Bez nodokļa:10,91€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Itāļu karstā šokolāde/kakao DOLCE 500g
MONFORTECHOC augstas kvalitātes karstās šokolāds/kakao pulveris, kas lieliski piemērots karstas vai aukstas šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: smalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 25%), neliels daudzums cukura..
14,90€
Bez nodokļa:12,31€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Dāvana Caffe Monforte LOVE
Kafijas dāvana LOVEKomplekts ietilpst:Caffe Monforte AROMA DEL MATTINO maltā kafija 250g Kafijas pupiņas tumšajā šokolāde 200g.dekors šokolādes konfektesIepakots dāvanu kastēRažotājs: Caffe Monforte, Itālija..
24,90€
Bez nodokļa:20,58€
Kafijas pupiņas Monforte PREMIUM Espresso 1kg Kafijas pupiņas Monforte PREMIUM Espresso 1kg
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas Monforte PREMIUM Espresso 1kg
Atlasīts kafijas pupiņu maisījums, kas piemērots autentiskas itāļu Espresso kafijas pagatavošanai, ar biezas struktūras krēmu, intensīvu aromātu un aptverošu pēcgaršu. Pieejams 1 kg maisā ar svaiguma vārstu, lai saglabātu kafijas maisījuma aromātu.  Grauzdēšanas pakāpe: vidēji tumša&n..
29,00€
Bez nodokļa:23,97€
Kafijas pupiņas Monforte LEGGERO 1kg Kafijas pupiņas Monforte LEGGERO 1kg
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas Monforte LEGGERO 1kg
Izmeklēts kafijas pupiņu maisījums, kam piemīt viegls ziedu aromāts ar maigu un mīkstu garšas sajaukumu, ļoti akcentētām un izsmalcinātām garšas īpašībām.Peejams 1kg iepakojumā ar gaisa vārstu, saglabājot kafijas maisījuma īpašības un aromātu.Grauzdēšanas pakāpe: vedējaĶermenis: vidēji zemsAromāts: ..
31,00€
Bez nodokļa:25,62€
Rāda no 1 līdz 35 kopā 35 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.