Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Monforte

Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte Cantuccini cepumi ar mandelēm 200g
Kraukšķīģi tradicionālie itāļu cepumi Cantuccini ar mandelēm.Iepakojums 200gRažotājs: Caffe Monforte, Itālija..
5,30€
Bez nodokļa:4,38€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija Monforte QUALITA GARANTITA 250g
Monforte QUALITA GARANTITA  ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un franču kafijas presei.Iepakota aizsargatmos..
5,70€
Bez nodokļa:4,71€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTECHOC kakao šokolādes pulveris ar cukuru 250g
Augstas kvalitātes kakao pulveris, kas lieliski piemērots karstas vai aukstas šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: smalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 25%), neliels daudzums cukura, kukurūzas ciete un vaniļas a..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTECHOC kakao šokolādes pulveris 250g
Kakao pulveris šokolādes pagatavošanai un baudīšanai karstā vai aukstā veidā. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām. BEZ CUKURA.Sastāvs: vissmalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 75% ), kukurūzas ciete, sāls un pavisam nedaudz vaniļas.Pagatavošana: izkausēji..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Svaigi maltā kafija MONFORTE Caffe ITALIANO 250g
Tradicionāla itāļu svaigi maltā kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar intensīvu aromātu.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Sastāvs: Arabica 50 %, Robusta 50 % Centrālamerika, Āz..
7,80€
Bez nodokļa:6,45€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO GRAN AROMA 250g
Lielisks 100% Arabica ESPRESSO maltās kafijas Premium maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota ai..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte Espresso 250g
Bezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250 gRažotājs: Caffe MONFORTE, Itālija ..
7,95€
Bez nodokļa:6,57€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar kanēļa garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar siltu kanēļa garšu, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypa..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar lazdu riekstu garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar lazdu riekstu niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g d..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar vaniļas garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga  vaniļas garša, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai, franču kafijas presei, kafijas automātiem ar filtriem un Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkār..
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ar šokolādes garšu 200g
Tradicionāla itāļu svaigi malta kafija, kam piemīt piesātināta, maiga garša ar šokolādes niansēm, piesātināts un intensīvs aromāts.Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas kannai, franču kafijas presei, Espresso kafijas automātiem.Iepakota 200g doypack atkārtoti attaisāmā un aiztaisāmā maisiņā...
8,60€
Bez nodokļa:7,11€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas. Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem vai kīmiskiem nezāļu iznīcinātājiem. Ideāls kafi..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
8,90€
Bez nodokļa:7,36€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE AROMA DEL MATTINO 250g
Morning Aroma ir maltās kafijas maisījums, kam piemīt pilnīga garša. Tasīte šīs kafijas lieliski piemērota no rīta un pēc pusdienām aromātiska enerģijas lādiņa uzņemšanai. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un franču kafijas presei.Iepakota aizsargatmosfērā 250g kārbā.&nb..
10,50€
Bez nodokļa:8,68€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Monforte ESPRESSO kafijas spilventiņi E.S.E Pods 25 gab
Monforte ESPRESSO ARABICA100% kafijas tabletes jeb E.S.E ( Easy Serving Espresso coffee pods).Izmeklētas 100% Arabica kafijas pupinas no Brazīlijas, Meksikas, Gvatemalas, Kolumbijas plantācijām. Lielisks maltās kafijas maisījums, kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un il..
10,80€
Bez nodokļa:8,93€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija BIO Monforte Organic 250g
Kafijas maisījums, kas sastāv no Centrālamerikas, Āfrikas un Sumatras plantācijās iegūtas Arabica un Robusta kafijas pupiņām.  Sertificēta saskaņā ar Organic International Standard.Zaļās kafijas pupiņas audzētas bez ķīmiskiem pesticīdiem, ķīmiskiem mēslošanas līdzekļiem un ķīmiskiem nezāļu iznī..
11,75€
Bez nodokļa:9,71€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas MONFORTE ESPRESSO 100% Arabica 250g
Lieliska 100% Arabica pupiņas izlase, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.4 % . Kafijas pupiņas ar izteiktām gatavu augļu garšas niansēm,  salduma notīm un  garšu.Iepakota aizasargatmosfērā 250g kārbā ...
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija bez kofeīna Monforte 250g
MONFORTE ESPRESSO bezkofeīna maltā kafija 250GBezkofeīna kafijas maisījums, bez ķīmiskām saistvielām (kofeīna saturs nav lielaks par 0,10% D.M. 20.5.1976.). Ideāla kafija, kas spēj apmierināt izcilākās garšas baudas, pateicoties unikālajai gaumei un apburošajam aromātam.Netto svars 250g. Ražotā..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Maltā kafija MONFORTE ESPRESSO 100% ARABICA 250g
Lielisks 100% Arabica maltās kafijas maisījums, kura kofeīna saturs ir mazāks par 1.45% un kuram piemīt nepārprotama un salda garša ar gatavu augļu niansēm un ilgu pēcgaršu. Kafijas malums piemērots Italian Moka kafijas vārāmajai kannai un Espresso kafijas automātam.Iepakota aizsargatmosfērā 25..
11,80€
Bez nodokļa:9,75€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: MONFORTECHOC saldais šokolādes pulveris 500g
Saldināts augstas kvalitātes kakao pulveris, kas lieliski piemērots karstas vai aukstas šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: smalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (min. 25%), neliels daudzums cukura, kukurūzas ciete un..
12,80€
Bez nodokļa:10,58€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas dāvana Monforte GIFT COLLECTION 1
Kafijas dāvanā ietilpst:    *Augstas kvalitātes kakao pulveris, ļoti garšīgs, kas lieliski piemērots karstas vai aukstas šokolādes dzēriena baudīšanai. Tas gatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām bez ķīmiskām piedevām.Sastāvdaļas: smalkākais kakao pulveris ar 22–24% tauku saturu (m..
21,90€
Bez nodokļa:18,10€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas Monforte PREMIUM Espresso 1kg
Atlasīts kafijas pupiņu maisījums, kas piemērots autentiskas itāļu Espresso kafijas pagatavošanai, ar biezas struktūras krēmu, intensīvu aromātu un aptverošu pēcgaršu. Pieejams 1 kg maisā ar svaiguma vārstu, lai saglabātu kafijas maisījuma aromātu.  Grauzdēšanas pakāpe: vidēji tumša&n..
28,40€
Bez nodokļa:23,47€
Ražotājs: Monforte Nosaukums: Kafijas pupiņas Monforte LEGGERO 1kg
Izmeklēts kafijas pupiņu maisījums, kam piemīt viegls ziedu aromāts ar maigu un mīkstu garšas sajaukumu, ļoti akcentētām un izsmalcinātām garšas īpašībām.Peejams 1kg iepakojumā ar gaisa vārstu, saglabājot kafijas maisījuma īpašības un aromātu.Grauzdēšanas pakāpe: vedējaĶermenis: vidēji zemsAromāts: ..
31,00€
Bez nodokļa:25,62€
Rāda no 1 līdz 23 kopā 23 (Kopā lapu - 1)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.