Preču katalogs
Pirkumu grozs

Bezmaksas piegāde. Pirkumiem virs 29€

Mlesna

Ražotājs: Mlesna Nosaukums: AFTERNOON collection melnā tēja 15 maisiņi
Melnās tējas izlase AFTERNOON collection.   Trīs Ceilonas tēju kolekcija jūsu pēcpusdienas atpūtai: klasiskais Viktorijas laika maisījums, brīnišķīgais Monk’s Blend ar vaniļas un granātābolu dabīgajiem ekstraktiem un stimulējošā ingvera tēja. Pieci filtri katrā, atsevišķi iesaiņoti..
4,90€
Bez nodokļa:4,05€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: APPLE melnā tēja maisiņos 10 gab
Jauks kokvilnas maisiņš  ar Ceilonas melnās tējas maisiniem, kas aromatizēti ar dabīgiem ābolu ekstraktiem. Šī ir ideāla ideja jaukai dāvanai! Kokvilnas maisiņu varat viegli izmantot atkārtoti: vienkārši piepildiet to ar dažiem aromātiskiem augiem, piemēram, salviju un lavandu, un ieviet..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PASSION melnā tēja maisiņos 10 gab
Passion Fruit Tea 10 filtri Aromatizēta melnā tēja tējas maisiņā Jauks kokvilnas maisiņš, kurā ir desmit tējas filtri no labākās Ceilonas melnās tējas, kas aromatizēta ar dabīgiem marakujas augļu ekstraktiem. Šī ir ideāla ideja jaukai dāvanai! Kokvilnas maisiņu varat viegli izmantot atkārtoti..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PEACH APRICOT melnā tēja maisiņos 10 gab
Persiku aprikožu tēja 10 filtri   Jauks kokvilnas maisiņš, kurā ir desmit labākās Ceilonas melnās tējas tējas filtri, kas aromatizēti ar dabīgiem persiku un aprikožu ekstraktiem. Šī ir ideāla ideja jaukai dāvanai! Kokvilnas maisiņu varat viegli izmantot atkārtoti: vienkārši piepildiet to..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Ziemassvēku CHRISTMAS melnā tēja maisiņos 10 gab
Kokvilnas dāvanu maisiņš ar 10 Ziemassvētku tējas maisiņiem (2 g).Ceilonas melnās tējas kolekcija, kas aromatizēta ar dabīgiem ābolu un garšvielu ekstraktiem.Izcelsme: CeilonaRažotājs : Mlesna Ltd, Šrilankā..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Ziemassvētku MANDARIN melnā tēja maisiņos 10 gab
Kokvilnas dāvanu maisiņš ar 10 tējas misiņiem (2 g.)  ar mandarīnu garšu.Ceilonas melnās tējas kolekcija, kas aromatizēta ar dabīgiem ekstraktiem.Izcelsme: CeilonaRažotājs : Mlesna Ltd, Srilankā..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Ziemassvētku SANTA’S melnā tēja maisiņos 10 gab
Kokvilnas dāvanu maisiņš ar 10 tējas maisiņos (2 g).Ceilonas melnās tējas kolekcija, kas aromatizēta ar dabīgiem citrona un vaniļas ekstraktiem.Šī tēja lieliski piestāv pie Ziemassvētku kūkām.Izcelsme: CeilonaRažotājs : Mlesna Ltd, Šrilanka..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Ziemassvētku SNOWMAN melnā tēja maisiņos 10 gab
Kokvilnas dāvanu maisiņš ar 10 Ziemassvētku tējas miaisņiem (2 g).Ceilonas melnās tējas kolekcija, kas aromatizēta ar dabīgiem apelsīnu un garšvielu ekstraktiem.Izcelsme: CeilonaRažotājs : Mlesna Ltd, Srilankā..
5,00€
Bez nodokļa:4,13€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: BLUEBERRY melnā tēja maisiņos ar melleņu aromātu 30 gab
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un melleņu aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots Srila..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA Mint Green zaļā tēja maisiņos 30 gab
Piparmētru zaļā tējaHighland audzēta Ceilonas zaļā tēja, kas aromatizēta ar dabīgiem piparmētru ekstraktiem. Svaiga un eksotiska, veselīga un garšīga izvēle, lieliski piemērota karstākajai vasarai! Izmēģiniet to aukstu, ar svaigām piparmētrām un priežu riekstiem, lai iegūtu patiesi marokāņu t..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
MLESNA PEPPERMINT zāļu teja maisiņos, 30 gab
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PEPPERMINT 30 tēja paciņās
Augstas kvalitātes zāļu tēja ar svaigu piparmētras garšu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots Srilankā..
6,20€
Bez nodokļa:5,12€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: APPLE melnā tēja 30 maisiņi
Ceilonas melnā tēja no augstkalnu plantācijām apvienojumā ar dabīgu ābolu garšu, salda un augļaina. Ābols ar visu savu saldumu un raksturu piešķir šai tējai patiesi unikālu nokrāsu, kas spēj sasildīt pat aukstāko ziemu. Mēs iesakām to izmēģināt vienkāršā veidā vai ar kanēli vai medu.Svars 30X2gRažot..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: CINNAMON melnā tēja maisiņos 30 gab
Ceilonas melnā tēja ar dabīgiem kanēļa ekstraktiem un maigu aromātu .Svars 30X2gRažots: Mlena Ltd,  Srilankā..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: DARJEELING melnā tēja maisiņos 30 gab
Monosort melnā tēja folijas aploksnēDardžilingas reģionā ražo šo aromātisko tēju, kas pazīstama ar savu muskatrieksta garšu. Lieliski piemērots katram dienas mirklim...
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: VANILLA melnā tēja maisiņos 30 gab
Augsti audzēta Ceilonas melnā tēja, kas aromatizēta ar dabīgiem vaniļas ekstraktiem. Grezna un eleganta tēja, labākā vaniļas un labākā Ceilonas tēja maigam un samtainam aromātam. Lieliska ideja dāvanai jūsu mīļotājiem!Svars 30X2gRažots: Mlena Ltd,  Srilankā..
6,40€
Bez nodokļa:5,29€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: CRANBERRY melnā tēja maisiņos 30 gab
Ceilonas melnā tēja ar Amerikas dzērvenēm ir ideāls savienojums, pateicoties skābajām dzērveņu notīm, kas piešķir ekstravagantu pieskārienu labākajām tējas lapām. Dzērvenes ir veselīga oga, kas ir ļoti populāra dabiskajā medicīnā, jo tā ir spēcīga antibiotika un pretsēnīšu līdzeklis. Rezultāts..
6,50€
Bez nodokļa:5,37€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā teja Sabaragamuwa 100g
Augstas kvalitātes melnā Ceilonas tēja.Iepakojums: 100 gRažots Srilankā..
6,90€
Bez nodokļa:5,70€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Monk’s melnā tēja ar vaniļas un granātābolu garšu 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar vaniļas un granātābolu aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots S..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PINEAPPLE melnā tēja ar ananāsu aromātu maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un ananāsu aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 g ..
7,40€
Bez nodokļa:6,12€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Ceylon Collection melnā tēja 30 maisiņi
Mlesna melnās tējas asorti folijas aploksnē.   Kopš 19. gadsimta beigām Ceilona ir bijusi mājvieta dažām no labākajām tējām pasaulē. Ceilona, ​​Šrilankas seši tējas audzēšanas reģioni, ražo ļoti dažādas gardēžu tējas šķirnes. Tēja aug no jūras līmeņa Ruhunu reģionā līdz kalnu augstumam ..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: CREAM Earl Grey melnā tēja 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar bergamotu un salda  krējuma aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRaž..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: EARL GREY melnā tēja maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar bergamotu un krēma aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots: Mlesna Lt..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: GINGER melnā tēja maisiņos 30 gab
GINGER  melnā tēja maisiņos ar dabīgiem ingveru ekstraktiem un maigo aromātu.Svars 30X2gRažots: Mlesna Ltd,  Šrilankā..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PEACH APRICOT melnā tēja maisiņos 30 gab
Ceilonas melnā tēja ar dabīgiem persiku, aprikožu  ekstraktiem un maigo aromātu .Svars 30X2gRažots: Mlesna Ltd,  Šrilankā..
7,50€
Bez nodokļa:6,20€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā tēja Earl Grey 100g
AUGSTĀKĀS KVALITĀTES MELNĀ TĒJA AR BERGAMOTU.Izgatavots no svaigākajām augstkalnu tējām, kas audzētas Nuwara-Eliya un Dimbulas apgabalos, šī īpašā Earl Grey ir izgatavota ar saldajām, smaržīgajām dabīgajām bergamotes esencēm. Svars netto 100gMlesna, Ceilona..
7,80€
Bez nodokļa:6,45€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: ORANGE & CINNAMON melnā tēja piramīdās 12 gab
Melnā tēja apelsīns un kanēlis piramīdās 12 gabApelsīna dzirkstošais saldums un maigā Ceilonas kanēļa garša lieliski apvienojas ar šo Alpu tēju maisījumu: bagātīgs un uzmundrinošs uzlējums, kas lieliski piemērots atpūtai pēc noguruma pilnas dienas. Ideāli piemērots sasildīšanai ziemā kombinācijā ar ..
7,80€
Bez nodokļa:6,45€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: GINGER & LEMON tēja piramīdās 12 gab
Premium kvalitātes dabīgi ievākta zaļā tēja ar izteiktu ingvera garšu. Tonizē, bet vienlaikus sniedz arī neatkārtojamu garšas baudījumu.Gan ingvers, gan citrons ir plaši pazīstamu garšu garšvielas, kurām ir ārstnieciskas īpašības un kuras ir ļoti nozīmīgas ēdienu un dzērienu pasaulē. Šo divu apbrīno..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: GREEN zaļā tēja maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes zaļā ceilonas tēja. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots: Mlesna Ltd, Šrilankā..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
IRISH CREAM melnā tēja piramīdās,12 gab IRISH CREAM melnā tēja piramīdās,12 gab
2-3 dienas
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: IRISH CREAM melnā tēja piramīdās 12 gab
Melnā tēja  ar īru krēmu garšu piramīdās.Ideāla Ceilonas tēja ar maigo vaniļas, lazdu riekstu un kakao garšu, ši kombinācija atgādina slavenā īru liķiera aptverošo aromātu. Šo tēju var ar pienu un medu vai nedaudz atdzīvinātu,kā aukstu tēju. 12 individuāli iesaiņoti tējas piramīdas maisiņi..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MANGO melnā tēja 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un mango aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots Srilank..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA Ceylon Green zaļā tēja 100g
Ceilonas augstākās kvalitātes zaļā tēja 100g Tējām, kas audzētas Nuwara Eliya augstajos kalnos, Ceilonas salas centrā, ir maigas un smalkas lapas, kuras tiek apstrādātas pēc tradicionālās ķīniešu metodes, lai iegūtu unikālu zaļo tēju ar mīkstu un saldu raksturu. Dzert tīru karstu vai atstāt to ievi..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA JASMINE GREEN zaļā tēja maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes ceilonas zaļā tēja ar jasmīna aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots: Mlesna Lts, Sril..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
MLESNA Soursop zaļā tēja 30 maisiņi
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Soursop zaļā tēja 30 maisiņi
Augstas kvalitātes Soursop zaļā ceilonas tēja. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots Srilankā..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: SOURSOP zaļā tēja piramīdās 12 gab
SOURSOP zaļā tēja piramīdās.   Tropu augļiem Soursop ir  citrusa aromāts un unikāla atsvaidzinoša garša. Pārsteidzošs dzēriens visas dienas garumā. Tikai piramīdveida filtrs var sniegt jums birstošās tējas kvalitāti apvienojumā ar tējas maisiņu ērtībām!   Izcelsme: Ceilon..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA TROPICAL FIRE melnā tēja maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar ar dabīgiem tropisko augļu, kanēļa un kardamona ekstraktiem.Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
PASSION FRUIT melnā tēja ar marakujas aromātu maisiņos 30 gab
Online Only
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: PASSION melnā tēja ar marakujas aromātu maisiņos 30 gab
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un ar marakujas aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots ..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: STRAWBERRY melnā tēja ar zemeņu aromātu 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un zemeņu aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots Srilan..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Winter Collection melnā tēja ar aromātiem 30 maisiņi
Winter Collection melnā tēja ar aromātiem maisiņos 30 gab..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: LEMON melnā teja ar citronu aromātu 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja ar svaigu garšu un citronu aromātu. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots:..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: LOOLECONDERA melnā tēja 30 maisiņi
Augstas kvalitātes melnā ceilonas tēja, monošķirne. Tējas maisiņi ievietoti individuālā folijas iepakojumā.Krūzē aplejiet vienu tējas maisiņu ar 200-300ml verdoša (100˚C) ūdens, ļaujiet ievilkties 5-8 minūtes.Iepakojumā: 30 individuāli iesaiņoti tējas maisiņi, 60 gRažots: Mlesna, Srilankā..
7,90€
Bez nodokļa:6,53€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA SOURSOP zaļā tēja 100g
Ceilonas augstākās kvalitātes zaļā tēja Soursop  100g Sausep ir eksotisks tropu auglis, kas ir bagāts ar antioksidantiem un kam ir unikāla slāpes remdējoša garša. Tā ir aromātiska smarža, ko papildina kalnos audzētās zaļās Ceilonas tējas garša. Šie augļu ekstrakti, kas pārstrādāti t..
8,70€
Bez nodokļa:7,19€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Traditional tea collection MLESNA tēja maisiņos 15 gab
Tradicionālā tējas kolekcija. Koka dāvanu kastīte ar 6 veidu tējām folijas aploksnē.   Miniatūra izsmalcinātu gardēžu tēju kolekcija, kas piedāvā mūsu iecienītākos tradicionālo Viktorijas laikmeta garšu maisījumus, kurus izvēlējušies mūsu tējas eksperti: English Breakfast klassiskā melnā ..
9,80€
Bez nodokļa:8,10€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA Ceylon tea collection
Koka kaste ar 5 dažādām tējām folijas aploksnē   Kopš 19. gadsimta beigām Ceilona ir bijusi pasaulē labāko tēju mājvieta. Piecos smalko tēju audzēšanas apgabalos Ceilonas salā (Šrilankā) tiek ražotas izteikti atšķirīgas izsmalcinātas gardēžu tējas. Tēja aug no jūras līmeņa līdz kal..
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA Traditional tea collection
Koka kaste ar 6 dažādām tējām folijas aploksnē Miniatūra izsmalcinātu gardēžu tēju kolekcija, kas piedāvā iecienītākos tradicionālo Viktorijas laikmeta garšu maisījumus, kurus izvēlējušies mūsu tējas eksperti: mūžīgās angļu brokastis, garšīgā Cream Earl Earl Grey tēja ar dabīgiem bergamotes u..
10,90€
Bez nodokļa:9,01€
MLESNA melnā tēja FRUIT TEA COLLECTION 40g
Pēc pasūtījuma
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: Melnā tēja FRUIT TEA COLLECTION dāvanu kaste 40g
MLESNA melnas tējas asorti FRUIT TEA COLLECTION koka dāvanu kastē 40gMelnā tēja kokvilnas maisiņos ar dabīgiem augļu garšas ekstraktiem.Lieliska ideja dāvanai!Tēja kokvilnas maisiņos 40gRažotājs: MLESNA Srilankā..
11,20€
Bez nodokļa:9,26€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā tēja Cardamon100g
Ceilonas melnā tēja ar  Kardamona aromātu koka dāvanu kastē.Svars netto 100gRažotājs: Mlesna, Ceilons ..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā tēja GINGER 100g
Augstkalnu Ceilonas melnā tēja ar dabīgiem ingvera ekstraktiem skaistā koka kastītē. Lieliski piemērota rīta vai pēcpusdienas tējai.Izcelsme: Ceilona Nuwara-Eliya un Dimbulas prov.Grado/Grade: B.O.P.90°C, 3-4 MINSvars netto 100gRažotājs: Mlesna..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā tēja SOURSOP 100g
Ceilonas melnā tēja ar soursop aromātu koka dāvanu kastē.Svars netto 100gRažotājs: Mlesna, Ceilons ..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: MLESNA melnā tēja VANILLA 100g
Ceilonas melnā tēja koka dāvanu kastē, aromatizēta ar dabīgiem vaniļas ekstraktiem, salda un aromātiska. Lieliski piemērota rīta vai pēcpusdienas tējai.Izcelsme: Ceilona Nuwara-Eliya prov.B.O.P.90°C, 3-4 minSvars netto 100gRažotājs: Mlesna..
11,90€
Bez nodokļa:9,83€
Ražotājs: Mlesna Nosaukums: JASMINE jasmīna zaļā tēja 100g
Ceilonas jasmīna zaļā tēja koka dāvanu kastē.Svars netto 100gRažotājs: Mlesna, Ceilons..
13,11€
Bez nodokļa:10,83€
Rāda no 1 līdz 50 kopā 58 (Kopā lapu - 2)
Mūsu mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai padarītu vietni draudzīgāku Jums.